78250MC-R
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
78250MC-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 78250MC-R
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka XFRMR MAX250 1.5KVDC 2.5 MH SMD
Podatkovni listi: 78250MC-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 78250MC-R
Številka dela 78250MC-R Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis XFRMR MAX250 1.5KVDC 2.5 MH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44657 pcs Podatkovni list 78250MC-R.pdf
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.375" W (9.00mm x 9.52mm) Serija 78250
Druga imena 78250MC-R-ND
Tip montaže Surface Mount
Induktivnost 2mH Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki MAX250/MAX251
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
78250JVC-R
78250JVC-R
Proizvajalci: Murata Power Solutions
Opis: XFRMR 1:1 4KV SMD MAX250
Na zalogi: 36091 pcs
Prenesi: 78250JVC-R.pdf
RFQ
78253 SL001
78253 SL001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 6COND 20AWG 1000'
Na zalogi: 21 pcs
Prenesi: 78253 SL001.pdf
RFQ
78253/35C
78253/35C
Opis: XFRMR MAX250 4KVDC 2.5 MH DIP