SFECF10M7HA00-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFECF10M7HA00-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFECF10M7HA00-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FILTER 10.7 MHZ 180 KHZ BAND SMD
Podatkovni listi: SFECF10M7HA00-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFECF10M7HA00-R0
Številka dela SFECF10M7HA00-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FILTER 10.7 MHZ 180 KHZ BAND SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170050 pcs Podatkovni list SFECF10M7HA00-R0.pdf
Velikost / dimenzija 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm) Serija CERAFIL®, SFECF
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Druga imena 490-4682-2
SFECF10M7HA00R0
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izguba vstavka 4dB Impedanca 330 Ohm
Višina (maks.) 0.055" (1.40mm) Pogostost 10.7MHz Center
Vrsta filtra FM Bandwidth 180kHz