CSTCW24M0X53-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCW24M0X53-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCW24M0X53-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 24.0000MHZ 15PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCW24M0X53-R0.pdf2.CSTCW24M0X53-R0.pdf3.CSTCW24M0X53-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCW24M0X53-R0
Številka dela CSTCW24M0X53-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 24.0000MHZ 15PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija CERALOCK® CSTCW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard Druga imena 490-1205-1
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca 80 Ohms Višina 0.053" (1.34mm)
Toleranca frekvence ±0.5% Stabilnost frekvence ±0.2%
Pogostost 24MHz Lastnosti Built in Capacitor
natančen opis 24MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 80 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount Zmogljivost 15pF