CSTCE8M71G55-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE8M71G55-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCE8M71G55-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RESONATOR
Podatkovni listi: 1.CSTCE8M71G55-R0.pdf2.CSTCE8M71G55-R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCE8M71G55-R0
Številka dela CSTCE8M71G55-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RESONATOR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3659 pcs Podatkovni list 1.CSTCE8M71G55-R0.pdf2.CSTCE8M71G55-R0.pdf
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serija CERALOCK® CSTCE Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±0.5% Pogostost 8.71MHz
Lastnosti Built in Capacitor natančen opis 8.71MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF -20°C ~ 80°C Surface Mount
Zmogljivost 33pF