CSTCE20M0V53-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE20M0V53-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCE20M0V53-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCE20M0V53-R0.pdf2.CSTCE20M0V53-R0.pdf3.CSTCE20M0V53-R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCE20M0V53-R0
Številka dela CSTCE20M0V53-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 20.0000MHZ 15PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serija CERALOCK® CSTCE Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard Druga imena 490-1199-2
CSTCE20M0V53R0
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.3% Pogostost 20MHz
Lastnosti Built in Capacitor natančen opis 20MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.3% -20°C ~ 80°C Surface Mount
Zmogljivost 15pF