CSTCE12M5G55-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE12M5G55-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCE12M5G55-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 12.5000MHZ 33PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCE12M5G55-R0.pdf2.CSTCE12M5G55-R0.pdf3.CSTCE12M5G55-R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCE12M5G55-R0
Številka dela CSTCE12M5G55-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 12.5000MHZ 33PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serija CERALOCK® CSTCE Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard Druga imena 490-11066-2
CSTCE12M5G55-R0-ND
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.2% Pogostost 12.5MHz
Lastnosti Built in Capacitor natančen opis 12.5MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.2% -20°C ~ 80°C Surface Mount
Zmogljivost 33pF