CSTCE10M0G55-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE10M0G55-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCE10M0G55-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 10.0000MHZ 33PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCE10M0G55-R0.pdf2.CSTCE10M0G55-R0.pdf3.CSTCE10M0G55-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCE10M0G55-R0
Številka dela CSTCE10M0G55-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 10.0000MHZ 33PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serija CERALOCK® CSTCE Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard Druga imena 490-1196-2
CSTCE10M0G55R0
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.2% Pogostost 10MHz
Lastnosti Built in Capacitor natančen opis 10MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.2% -20°C ~ 80°C Surface Mount
Zmogljivost 33pF