CSACW60M0X51-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSACW60M0X51-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSACW60M0X51-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 60.0000MHZ SMD
Podatkovni listi: CSACW60M0X51-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSACW60M0X51-R0
Številka dela CSACW60M0X51-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 60.0000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384654 pcs Podatkovni list CSACW60M0X51-R0.pdf
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija CERALOCK® CSACW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Višina 0.039" (1.00mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.2% Pogostost 60MHz
Lastnosti - natančen opis 60MHz Ceramic Resonator ±0.2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CSA310-4.000MABJ
CSA310-4.000MABJ
Proizvajalci: Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis: CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF T/H