CFUKF455KC4X-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CFUKF455KC4X-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFUKF455KC4X-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER FILTER 455KHZ
Podatkovni listi: CFUKF455KC4X-R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFUKF455KC4X-R0
Številka dela CFUKF455KC4X-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER FILTER 455KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4641 pcs Podatkovni list CFUKF455KC4X-R0.pdf
Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm) Serija CFUKF
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 3-SMD, J-Lead
Druga imena 490-11923-1 Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 6dB Višina (maks.) 0.157" (4.00mm)
Pogostost 455kHz Center Vrsta filtra -
Bandwidth 30kHz