CDSCB10M7GA085-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CDSCB10M7GA085-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDSCB10M7GA085-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka DISCR SMD FOR PHILIPS SA639DH
Podatkovni listi: 1.CDSCB10M7GA085-R0.pdf2.CDSCB10M7GA085-R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDSCB10M7GA085-R0
Številka dela CDSCB10M7GA085-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis DISCR SMD FOR PHILIPS SA639DH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3555 pcs Podatkovni list 1.CDSCB10M7GA085-R0.pdf2.CDSCB10M7GA085-R0.pdf
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija CDSCB
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1808 (4520 Metric), 2 PC Pad
Druga imena 490-4723-1
CDSCB10M7GA085R0
Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 3dB Impedanca -
Višina (maks.) 0.039" (1.00mm) Pogostost 10.7MHz Center
Vrsta filtra Discriminator Bandwidth 550kHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDSER4148-HF
CDSER4148-HF
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: DIODE GEN PURP 75V 150MA 0503