AS-M15SAH-R
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS-M15SAH-R
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka MAGNETIC SWITCH 4DFN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AS-M15SAH-R
Številka dela AS-M15SAH-R Proizvajalec Murata Electronics
Opis MAGNETIC SWITCH 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6704 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.6 V ~ 6 V Test Condition -40°C ~ 85°C
Tehnologija Magnetoresistive Serija -
Območje zaznavanja 1.6mT Trip, 0.7mT Release Polarizacija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-VFDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda - Druga imena 490-5756-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija -
Lastnosti - natančen opis Digital Switch Magnetoresistive
Tok - Supply (Max) 3µA Tok - izhod (maks.) -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AS-MLV-P2
AS-MLV-P2
Proizvajalci: ams
Opis: MOD MEMS GAS SENSOR VOC TO39
Na zalogi: 4153 pcs
Prenesi: AS-MLV-P2.pdf
RFQ
AS-SO34
AS-SO34
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MCU BOARD ADAPTER SO-34 ST7
Na zalogi: 1047 pcs
Prenesi: AS-SO34.pdf
RFQ
AS-MLV-P
AS-MLV-P
Proizvajalci: ams
Opis: AS-MLV-P MODULE LF PCB TRA
Prenesi: AS-MLV-P.pdf
AS-M15SA-R
AS-M15SA-R
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: MAGNETIC SWITCH 4DFN
Prenesi:
AS-ISP-ST7
AS-ISP-ST7
Proizvajalci: Phyton, Inc.
Opis: ISP CABLE ADAPTER 14-PIN HEADER
Prenesi:
AS-M15KAH-R
AS-M15KAH-R
Opis: MAGNETIC SWITCH 4DFN
AS-M15KA-R
AS-M15KA-R
AS-ISP-NEC
AS-ISP-NEC
Proizvajalci: Phyton, Inc.
Opis: ISP CABLE ADAPTER 16-PIN HEADER
AS-SYNC
AS-SYNC
Proizvajalci: LeCroy (Teledyne LeCroy)
Opis: SYNC CBL-ARBSTUDIO WAVEFORM GEN
Na zalogi: 297 pcs
Prenesi: AS-SYNC.pdf
AS-ISP-MSP430
AS-ISP-MSP430
Opis: UNIVERSAL ISP CABLE-ADAPTER
AS-M15TAN-R
AS-M15TAN-R
Opis: MAGNETIC SWITCH SOT23-3
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%