SDM30004
MicrosemiMicrosemi
SDM30004 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDM30004
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 300A MODULE
Podatkovni listi: SDM30004.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDM30004
Številka dela SDM30004 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE GEN PURP 400V 300A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2727 pcs Podatkovni list SDM30004.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 300A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja Module Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 400V 300A Chassis Mount Module
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 75µA @ 400V Tok - Povprečni popravek (Io) 300A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDM36-12-U-P6R
SDM36-12-U-P6R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C14 DESK
Na zalogi: 5268 pcs
Prenesi: SDM36-12-U-P6R.pdf
RFQ
SDM30-24S5
SDM30-24S5
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: DC DC CONVERTER 5V 25W
Na zalogi: 3612 pcs
Prenesi: SDM30-24S5.pdf
RFQ
SDM30004R
SDM30004R
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE GEN PURP 400V 300A DIE