MXSMBJSAC8.5E3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJSAC8.5E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMBJSAC8.5E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 8.5V 14V DO214AA
Podatkovni listi: MXSMBJSAC8.5E3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMBJSAC8.5E3
Številka dela MXSMBJSAC8.5E3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 8.5V 14V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4744 pcs Podatkovni list MXSMBJSAC8.5E3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14V
Napetost - razčlenitev (min) 9.44V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-14214
1086-14214-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz