MXLSMLJ60A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ60A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ60A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ60A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ60A
Številka dela MXLSMLJ60A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7069 pcs Podatkovni list MXLSMLJ60A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12631
1086-12631-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
MXLSMLJ60AE3
MXLSMLJ60AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB