MXLSMLJ43A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ43A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ43A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ43A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ43A
Številka dela MXLSMLJ43A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7011 pcs Podatkovni list MXLSMLJ43A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12595
1086-12595-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ40AE3
MXLSMLJ40AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Na zalogi: 6156 pcs
Prenesi: MXLSMLJ40AE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ40A
MXLSMLJ40A
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 7290 pcs
Prenesi: MXLSMLJ40A.pdf
RFQ
MXLSMLJ43AE3
MXLSMLJ43AE3
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB