MXLSMLJ15A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ15A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ15A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ15A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ15A
Številka dela MXLSMLJ15A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8130 pcs Podatkovni list MXLSMLJ15A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12535
1086-12535-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A Zmogljivost @ Pogostost -