MXLSMLJ110A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ110A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ110A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ110A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ110A
Številka dela MXLSMLJ110A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6518 pcs Podatkovni list MXLSMLJ110A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12503
1086-12503-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ110AE3
MXLSMLJ110AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB