MXLSMLJ100A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ100A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ100A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ100A
Številka dela MXLSMLJ100A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7565 pcs Podatkovni list MXLSMLJ100A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12495
1086-12495-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A Zmogljivost @ Pogostost -