MXLSMLG85CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG85CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG85CA
Številka dela MXLSMLG85CA Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6537 pcs Podatkovni list MXLSMLG85CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 94.4V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 85V Napetost - razčlenitev SMLG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 20.8A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12485
1086-12485-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMLG85CA
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 137V
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali No
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLG8.5A
MXLSMLG8.5A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB