MXLSMLG78A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG78A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG78A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG78A
Številka dela MXLSMLG78A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6681 pcs Podatkovni list MXLSMLG78A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12471
1086-12471-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.8A Zmogljivost @ Pogostost -