MXLSMLG58CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG58CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG58CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG58CA
Številka dela MXLSMLG58CA Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5784 pcs Podatkovni list MXLSMLG58CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.4V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 58V Napetost - razčlenitev SMLG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 32A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12437
1086-12437-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMLG58CA
Opis TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93.6V