MXLSMLG24A
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG24A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG24A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG24A
Številka dela MXLSMLG24A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5990 pcs Podatkovni list MXLSMLG24A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12383
1086-12383-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLG22CAE3
MXLSMLG22CAE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB
Na zalogi: 7539 pcs
Prenesi: MXLSMLG22CAE3.pdf
RFQ
MXLSMLG22AE3
MXLSMLG22AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Na zalogi: 6160 pcs
Prenesi: MXLSMLG22AE3.pdf
RFQ
MXLSMLG24AE3
MXLSMLG24AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB