MXLSMLG170AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG170AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG170AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG170AE3
Številka dela MXLSMLG170AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6380 pcs Podatkovni list MXLSMLG170AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12364
1086-12364-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Zmogljivost @ Pogostost -