MXLSMLG150A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG150A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 150V 243V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG150A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG150A
Številka dela MXLSMLG150A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7383 pcs Podatkovni list MXLSMLG150A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Napetost - razčlenitev (min) 167V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12347
1086-12347-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLG14A
MXLSMLG14A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Na zalogi: 7129 pcs
Prenesi: MXLSMLG14A.pdf
RFQ
MXLSMLG150AE3
MXLSMLG150AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO215AB