MXLSMCJ85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ85AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCJ85AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMCJ85AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCJ85AE3
Številka dela MXLSMCJ85AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7609 pcs Podatkovni list MXLSMCJ85AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12214
1086-12214-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMCJ8.0CAE3
MXLSMCJ8.0CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Na zalogi: 8483 pcs
Prenesi: MXLSMCJ8.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ85CA
MXLSMCJ85CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Na zalogi: 8585 pcs
Prenesi: MXLSMCJ85CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ8.5AE3
MXLSMCJ8.5AE3
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB