MXLSMCGLCE90A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCGLCE90A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCGLCE90A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCGLCE90A
Številka dela MXLSMCGLCE90A Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4489 pcs Podatkovni list MXLSMCGLCE90A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 100V
Napetost - razčlenitev (min) 90V Napetost - razčlenitev SMCG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 10.3A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12039
1086-12039-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMCGLCE90A
Opis TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 146V
Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMCGLCE8.5A
MXLSMCGLCE8.5A
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO215AB
Na zalogi: 5873 pcs
Prenesi: MXLSMCGLCE8.5A.pdf
RFQ
MXLSMCGLCE9.0A
MXLSMCGLCE9.0A
Opis: TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO215AB
Na zalogi: 6673 pcs
Prenesi: MXLSMCGLCE9.0A.pdf
RFQ
MXLSMCJ100AE3
MXLSMCJ100AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Prenesi: MXLSMCJ100AE3.pdf
MXLSMCJ100CAE3
MXLSMCJ100CAE3
Proizvajalci: Microsemi