MXLSMCGLCE26A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCGLCE26A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCGLCE26A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCGLCE26A
Številka dela MXLSMCGLCE26A Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4987 pcs Podatkovni list MXLSMCGLCE26A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26V Napetost - razčlenitev SMCG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 36A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-11993
1086-11993-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMCGLCE26A
Opis TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.1V
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No