MXLSMCGLCE160A
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCGLCE160A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCGLCE160A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCGLCE160A
Številka dela MXLSMCGLCE160A Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4853 pcs Podatkovni list MXLSMCGLCE160A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 178V
Napetost - razčlenitev (min) 160V Napetost - razčlenitev SMCG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 5.8A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-11977
1086-11977-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMCGLCE160A
Opis TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 259V
Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No