MXLSMCG85AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCG85AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCG85AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCG85AE3
Številka dela MXLSMCG85AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8641 pcs Podatkovni list MXLSMCG85AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-11944
1086-11944-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMCG9.0A
MXLSMCG9.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
Na zalogi: 8556 pcs
Prenesi: MXLSMCG9.0A.pdf
RFQ
MXLSMCG8.5CAE3
MXLSMCG8.5CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Na zalogi: 8177 pcs
Prenesi: MXLSMCG8.5CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCG85A
MXLSMCG85A
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Prenesi: MXLSMCG85A.pdf
MXLSMCG85CA
MXLSMCG85CA
Prenesi: MXLSMCG85CA.pdf
Prenesi: MXLSMCG85CAE3.pdf