MXLSMCG64AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCG64AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCG64AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCG64AE3
Številka dela MXLSMCG64AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7459 pcs Podatkovni list MXLSMCG64AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-11912
1086-11912-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMCG60CAE3
MXLSMCG60CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
Na zalogi: 8900 pcs
Prenesi: MXLSMCG60CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCG7.0CAE3
MXLSMCG7.0CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7V 12V DO215AB
Na zalogi: 7851 pcs
Prenesi: MXLSMCG7.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCG64A
MXLSMCG64A
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO215AB