MXLSMCG48AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCG48AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCG48AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCG48AE3
Številka dela MXLSMCG48AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8321 pcs Podatkovni list MXLSMCG48AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-11880
1086-11880-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMCG45CA
MXLSMCG45CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Na zalogi: 7731 pcs
Prenesi: MXLSMCG45CA.pdf
RFQ
MXLSMCG48A
MXLSMCG48A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB