MXLSMCG18A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCG18A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCG18A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCG18A
Številka dela MXLSMCG18A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9579 pcs Podatkovni list MXLSMCG18A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-11831
1086-11831-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMCG170CA
MXLSMCG170CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Na zalogi: 7122 pcs
Prenesi: MXLSMCG170CA.pdf
RFQ
MXLSMCG170CAE3
MXLSMCG170CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 9092 pcs
Prenesi: MXLSMCG170CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCG18AE3
MXLSMCG18AE3
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB