MXLSMBJ60A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ60A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ60A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ60A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ60A
Številka dela MXLSMBJ60A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8759 pcs Podatkovni list MXLSMBJ60A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11695
1086-11695-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Zmogljivost @ Pogostost -