MXLSMBJ130AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ130AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ130AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ130AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ130AE3
Številka dela MXLSMBJ130AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9160 pcs Podatkovni list MXLSMBJ130AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11574
1086-11574-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Zmogljivost @ Pogostost -