MXLSMBG2K4.5
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG2K4.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG2K4.5
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG2K4.5.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG2K4.5
Številka dela MXLSMBG2K4.5 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6053 pcs Podatkovni list MXLSMBG2K4.5.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 4.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 6.6V
Napetost - razčlenitev (min) 5.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 2000W (2kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11445
1086-11445-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG2K4.0
MXLSMBG2K4.0
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 4V 6.3V DO215AA
Na zalogi: 4134 pcs
Prenesi: MXLSMBG2K4.0.pdf
RFQ
MXLSMBG2K4.5E3
MXLSMBG2K4.5E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA