MXLSMBG170AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG170AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG170AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG170AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG170AE3
Številka dela MXLSMBG170AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8683 pcs Podatkovni list MXLSMBG170AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11408
1086-11408-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A Zmogljivost @ Pogostost -