MXLLCE17AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE17AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE17AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE17AE3
Številka dela MXLLCE17AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6796 pcs Podatkovni list MXLLCE17AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10178
1086-10178-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz