MSMLJ90A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ90A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ90A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ90A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
385 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ90A
Številka dela MSMLJ90A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41357 pcs Podatkovni list MSMLJ90A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-9123
1086-9123-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
MSMLJ90AE3/TR
MSMLJ90AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 33741 pcs
Prenesi: MSMLJ90AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ9.0CA/TR
MSMLJ9.0CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 32407 pcs
Prenesi: MSMLJ9.0CA/TR.pdf
RFQ
MSMLJ9.0CAE3/TR
MSMLJ9.0CAE3/TR
Prenesi: MSMLJ9.0CAE3/TR.pdf
MSMLJ90A/TR
MSMLJ90A/TR
Prenesi: MSMLJ90A/TR.pdf
MSMLJ9.0A
MSMLJ9.0A
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB