MSMLJ85CA
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ85CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ85CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
368 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ85CA
Številka dela MSMLJ85CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39163 pcs Podatkovni list MSMLJ85CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-9117
1086-9117-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Podobni izdelki
MSMLJ85CAE3
MSMLJ85CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Na zalogi: 37881 pcs
Prenesi: MSMLJ85CAE3.pdf
RFQ
MSMLJ9.0AE3
MSMLJ9.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Na zalogi: 32525 pcs
Prenesi: MSMLJ9.0AE3.pdf
RFQ
MSMLJ85A
MSMLJ85A
Prenesi: MSMLJ85A.pdf
MSMLJ85CA/TR
MSMLJ85CA/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMLJ85CA/TR.pdf
MSMLJ85A/TR
MSMLJ85A/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMLJ85A/TR.pdf
MSMLJ8.5CAE3/TR
MSMLJ8.5CAE3/TR
Prenesi: MSMLJ8.5CAE3/TR.pdf
MSMLJ8.5CAE3
MSMLJ8.5CAE3
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB