MSMLJ78A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ78A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ78A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ78A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
385 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ78A
Številka dela MSMLJ78A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33123 pcs Podatkovni list MSMLJ78A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-9103
1086-9103-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ75AE3/TR
MSMLJ75AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 37254 pcs
Prenesi: MSMLJ75AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ75CAE3/TR
MSMLJ75CAE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 37424 pcs
Prenesi: MSMLJ75CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ78AE3
MSMLJ78AE3
Opis: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Prenesi: MSMLJ78AE3.pdf
MSMLJ75CA
MSMLJ75CA
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB