MSMLJ58A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ58A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ58A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ58A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
385 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ58A
Številka dela MSMLJ58A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35410 pcs Podatkovni list MSMLJ58A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-9067
1086-9067-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ58A/TR
MSMLJ58A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 33095 pcs
Prenesi: MSMLJ58A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ54CAE3
MSMLJ54CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Na zalogi: 34752 pcs
Prenesi: MSMLJ54CAE3.pdf
RFQ
MSMLJ54CA/TR
MSMLJ54CA/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMLJ54CA/TR.pdf
MSMLJ58AE3
MSMLJ58AE3
Opis: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB