MSMLJ43A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ43A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ43A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ43A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ43A
Številka dela MSMLJ43A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 20733 pcs Podatkovni list MSMLJ43A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-9043
1086-9043-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ43A/TR
MSMLJ43A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 34625 pcs
Prenesi: MSMLJ43A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ40CAE3/TR
MSMLJ40CAE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 34785 pcs
Prenesi: MSMLJ40CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ43CAE3
MSMLJ43CAE3
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB