MSMLJ33CA
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ33CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ33CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ33CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
368 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ33CA
Številka dela MSMLJ33CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33000 pcs Podatkovni list MSMLJ33CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-9033
1086-9033-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ33AE3/TR
MSMLJ33AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 33674 pcs
Prenesi: MSMLJ33AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ33CAE3/TR
MSMLJ33CAE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 35978 pcs
Prenesi: MSMLJ33CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ30CAE3
MSMLJ30CAE3
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB