MSMLJ16A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ16A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ16A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ16A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ16A
Številka dela MSMLJ16A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30765 pcs Podatkovni list MSMLJ16A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8991
1086-8991-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 115.4A Zmogljivost @ Pogostost -