MSMLJ150A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ150A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ150A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ150A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ150A
Številka dela MSMLJ150A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34980 pcs Podatkovni list MSMLJ150A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Napetost - razčlenitev (min) 167V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8979
1086-8979-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ150AE3
MSMLJ150AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO214AB