MSMLJ12AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ12AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ12AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ12AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
385 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ12AE3
Številka dela MSMLJ12AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32610 pcs Podatkovni list MSMLJ12AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8964
1086-8964-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 150.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ12CA/TR
MSMLJ12CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 34175 pcs
Prenesi: MSMLJ12CA/TR.pdf
RFQ
MSMLJ12CAE3/TR
MSMLJ12CAE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 31518 pcs
Prenesi: MSMLJ12CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ12A
MSMLJ12A
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB