MSMLJ110A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ110A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ110A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ110A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
385 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ110A
Številka dela MSMLJ110A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31387 pcs Podatkovni list MSMLJ110A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8951
1086-8951-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ10AE3/TR
MSMLJ10AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 32801 pcs
Prenesi: MSMLJ10AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ110AE3
MSMLJ110AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB