MSMLG75A
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG75A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG75A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG75A
Številka dela MSMLG75A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32854 pcs Podatkovni list MSMLG75A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8915
1086-8915-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.8A Zmogljivost @ Pogostost -