MSMLG7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG7.5AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG7.5AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG7.5AE3
Številka dela MSMLG7.5AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31145 pcs Podatkovni list MSMLG7.5AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8908
1086-8908-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A Zmogljivost @ Pogostost -