MSMLG64CA
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG64CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG64CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG64CA
Številka dela MSMLG64CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33418 pcs Podatkovni list MSMLG64CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-8901
1086-8901-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG7.0AE3
MSMLG7.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7V 12V DO215AB
Na zalogi: 38563 pcs
Prenesi: MSMLG7.0AE3.pdf
RFQ
MSMLG60A
MSMLG60A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
Na zalogi: 38019 pcs
Prenesi: MSMLG60A.pdf
RFQ
MSMLG64CAE3
MSMLG64CAE3
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO215AB